XrosHeart Team
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

XrosHeart Team

Greek Anime Group Fan Subs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Digimon Xros Wars (Season 6)
Black Hole Icon_minitimeαπό DRAGONGOD Παρ Μάης 23, 2014 1:11 am

» COSPLAY WISHES 2013: Ευχές Της Ελληνικής Κοινότητας Cosplay
Black Hole Icon_minitimeαπό Cassiel Πεμ Δεκ 26, 2013 11:23 am

» AnimeCast - Το πληρέστερο portal για τα anime/manga
Black Hole Icon_minitimeαπό kagestrife Δευ Αυγ 26, 2013 4:40 am

» Πίσω στην δουλειά!
Black Hole Icon_minitimeαπό JohnVe Τρι Μαρ 27, 2012 7:42 am

» xronia pola
Black Hole Icon_minitimeαπό DRAGONGOD Τρι Ιαν 03, 2012 3:10 pm

» Σιγά σιγά πρέπει να...
Black Hole Icon_minitimeαπό JohnVe Δευ Σεπ 05, 2011 4:57 am

» Top 10 Games
Black Hole Icon_minitimeαπό skrapas4ever Πεμ Σεπ 01, 2011 7:02 am

» Μια νέα συνεργασία!
Black Hole Icon_minitimeαπό JohnVe Δευ Αυγ 29, 2011 2:37 am

» Ψαχνουμε ατομα για την ομαδα μας!
Black Hole Icon_minitimeαπό JohnVe Δευ Αυγ 29, 2011 2:12 am

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

 

 Black Hole

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
skrapas4ever
Xros Heart Team Member
Xros Heart Team Member
skrapas4ever


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Καρέας

Black Hole Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Black Hole   Black Hole Icon_minitimeΠεμ Απρ 07, 2011 5:12 am

Ο τίτλος τα λέει όλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://xrosheartfansubs.forumgreek.com/
DESTRO




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

Black Hole Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Black Hole   Black Hole Icon_minitimeΣαβ Απρ 09, 2011 9:00 am

Παιδιά είδα ότι συνεχίζεται το digimon season 6 και είμαι πολύ χαρούμενος.Μπράβο σας.Στην τύχη ανακάλυψα το team σας και χαίρομαι πολύ που αν και εγώ δεν κατάφερα να το τελειώσω υπάρχουν παιδιά που θέλουν και μπορούν.Δυστυχώς οι υποχρεώσεις μου τώρα δεν μου επιτρέπουν να δω τα νέα επεισόδια αλλά σε περίπτωση που θέλετε κάποια βοήθεια με τα επεισόδια πείτε μου και θα προσπαθήσω να βοηθήσω.Και πάλι μπράβο σας!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IronMaiden666GR
Admin
Admin
IronMaiden666GR


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2011
Τόπος : Στου διαόλου τη μάνα

Black Hole Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Black Hole   Black Hole Icon_minitimeΣαβ Απρ 09, 2011 9:20 am

Παιδιά μετονόμασα το θέμα για να μην έχει μεγάλο όνομα. Επίσης στον τομέα των Games ότι θέλετε να γράψετε φτιάξτε νέο θέμα. Διέγραψα την υποκατηγορία που έλεγε New Games. Αν θέλετε μπορείτε να φτιάξετε ένα θέμα με τον ίδιο τίτλο στο κατηγορία Games.

Λοιπόν Destro καταρχήν καλώς όρισες στο forum μας. Εμένα θα με ξέρεις ως GK7. Είχαμε συνεργαστεί στο παρελθόν. Προσπαθούμε για την καλύτερη δυνατή δουλειά. Ευχαριστούμε και για τα καλά σου λόγια! Ελπίζω να μην σε πείραξε που ποστάραμε και τα επεισόδια σας (το κάναμε για να είναι μαζεμένα).

Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DESTRO




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

Black Hole Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Black Hole   Black Hole Icon_minitimeΤρι Απρ 19, 2011 9:43 pm

IronMaiden666GR έγραψε:
Παιδιά μετονόμασα το θέμα για να μην έχει μεγάλο όνομα. Επίσης στον τομέα των Games ότι θέλετε να γράψετε φτιάξτε νέο θέμα. Διέγραψα την υποκατηγορία που έλεγε New Games. Αν θέλετε μπορείτε να φτιάξετε ένα θέμα με τον ίδιο τίτλο στο κατηγορία Games.

Λοιπόν Destro καταρχήν καλώς όρισες στο forum μας. Εμένα θα με ξέρεις ως GK7. Είχαμε συνεργαστεί στο παρελθόν. Προσπαθούμε για την καλύτερη δυνατή δουλειά. Ευχαριστούμε και για τα καλά σου λόγια! Ελπίζω να μην σε πείραξε που ποστάραμε και τα επεισόδια σας (το κάναμε για να είναι μαζεμένα).

Smile

Φυσικά και όχι.Δυστυχώς δεν μπορώ να ασχοληθώ με subs πια γιατί δεν μου το επιτρέπει ο χρόνος μου αλλά χαιρομαι που εσείς συνεχίζετε.Επίσης "Εμένα θα με ξέρεις ως GK7. Είχαμε συνεργαστεί στο παρελθόν" <-δεν έχω πάθει αμνησία!!!!Εννοείται ότι σε θυμάμαι lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Black Hole
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
XrosHeart Team :: Γενικά :: Off-Topic-
Μετάβαση σε: